Charlie Domy Paraíso

1-pokojowy apartament Charlie Domy Paraíso São Paulo oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Prandiano Museu da Matemática, położonych w odległości 5-minutowego spaceru. W przyjemny apartamencie w dzielnicy Vila Mariana w São Paulo, Goście mogą korzystać z centrum fitness i zewnętrznego basenu.

W przyjemnym apartamencie o powierzchni 26 m² jest 1 łazienka. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Obiekt noclegowy jest wyposażony w aneks kuchenny dla tych, którzy chcą zadbać o siebie.

Muzeum Catavento znajduje się 4 km od 9-pokojowego apartamentu. Arteriapontaponta też jest blisko, 550 m stąd. Apartament Charlie Domy Paraíso ma dogodną lokalizację w niewielkiej odległości od stacji metra Ana Rosa. Ośrodek Kulturalny Banku Brazylijskiego leży w 3 km. Jeśli masz wczesny lot z São Paulo, obiekt leży 5 km od lotniska Congonhas.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Charlie Domy Paraíso São Paulo
Roomo Vila Mariana Residencial
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Roomo Vila Mariana Residencial

263 m od nieruchomości
USD 44 USD 40
za noc
Haus Mitre Vila Mariana
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Haus Mitre Vila Mariana

7.4
Dobry 27 opinii
264 m od nieruchomości
Flat Premium Vila Mariana - Proximo A Paulista E Metro Ana Rosa
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Flat Premium Vila Mariana - Proximo A Paulista E Metro Ana Rosa

9.7
Wyjątkowy 41 opinii
313 m od nieruchomości
USD 48 USD 43
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    9 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    5 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Pralnia
    • Sklepy/ usługi komercyjne

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Basen do zanurzania

    W pokojach

    • Klimatyzacja

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Pokoje dla alergików
    • Winda
    • Automaty sprzedające
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Charlie Domy Paraíso oferuje bezpłatne Wi-Fi?
      Apartament Charlie Domy Paraíso oferuje Wi-Fi za darmo.
    • Czy w apartamencie Charlie Domy Paraíso jest kuchnia?
      W apartamencie Charlie Domy Paraíso goście mogą korzystać z aneksu kuchennego wyposażonej w lodówkę, płytę grzejną i szklane naczynia.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    9 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Julio Prestes
    5 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Charlie Domy Paraíso São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij